Wat was een voordeel van stalen rails ten opzichte van ijzer?
Jan 14, 2026
Sporenvormen de ruggengraat van elk spoorsysteem. Ze geleiden de treinwielen, zijn bestand tegen enorme belastingen en brengen het gewicht over op dwarsliggers. Het materiaal van de rail heeft een directe invloed op de duurzaamheid, veiligheid en operationele prestaties. Staal is wereldwijd het voorkeursmateriaal voor rails vanwege de unieke combinatie van sterkte, taaiheid, slijtvastheid en weerstand tegen vermoeidheid.

Om aan de verschillende eisen van het spoorwegsysteem te voldoen, kunnen de sporen in vele typen worden verdeeld, zoalsGB-standaard, BS-standaard, AREMA-standaard, UIC-standaard, JIS-standaard, Australische standaard, enz.
Wat was een voordeel van stalen rails ten opzichte van ijzer?
Stalen rails vervingen geleidelijk de ijzeren rails op spoorwegen over de hele wereld omdat ze superieure mechanische eigenschappen, duurzaamheid en veiligheid boden, die essentieel waren voor zwaardere en snellere treinen.
Bij de vroege spoorwegen werden ijzeren rails, vooral smeedijzer, gebruikt. Hoewel ze sterk waren voor hun tijd, hadden ijzeren rails verschillende nadelen:
- Lage treksterkte: ijzeren rails kunnen onder hoge belastingen buigen of breken.
- Hoge slijtagesnelheid: ijzeren rails slijten snel bij herhaald contact met de wielen.
- Broosheid: Plotselinge botsingen of zware treinen kunnen scheuren of breuken veroorzaken.

| Eigendom | Ijzeren rails | Stalen rails (U71Mn, U75V) |
|---|---|---|
| Treksterkte | 250–350 MPa | 880–980 MPa |
| Hardheid | Laag | Hoog (240–270 HB) |
| Slijtvastheid | Arm | Uitstekend |
| Vermoeidheid weerstand | Laag | Hoog |
| Levensduur | 5–10 jaar | 20–40 jaar |
GNEE RAIL Veelgebruikte chemische samenstellingen van staal:
| Staalkwaliteit | C(%) | Si | Mn | Cr | V | P | S | Treksterkte (Rm/MPa) |
| U71Mn | 0.65~0.76 | 0.15~0.58 | 0.70~1.40 | – | – | Kleiner dan of gelijk aan 0,035 | Kleiner dan of gelijk aan 0,030 | Groter dan of gelijk aan 880 |
| U75V | 0.71~0.80 | 0.50~0.80 | 0.75~1.05 | – | 0.04~0.12 | Kleiner dan of gelijk aan 0,035 | Kleiner dan of gelijk aan 0,030 | Groter dan of gelijk aan 980 |
| U78CrV | 0.72~0.82 | 0.50~0.80 | 0.70~1.05 | 0.30~0.50 | 0.04~0.12 | Kleiner dan of gelijk aan 0,035 | Kleiner dan of gelijk aan 0,030 | Groter dan of gelijk aan 1080 |
| U77MnCr | 0.72~0.82 | 0.10~0.50 | 0.80~1.10 | 0.25~0.40 | – | Kleiner dan of gelijk aan 0,035 | Kleiner dan of gelijk aan 0,025 | Groter dan of gelijk aan 980 |
| U76CrRE | 0.71~0.81 | 0.50~0.80 | 0.80~1.10 | 0.25~0.35 | 0.04~0.08 | Kleiner dan of gelijk aan 0,035 | Kleiner dan of gelijk aan 0,025 | Groter dan of gelijk aan 1080 |
Hoe hebben stalen rails de veiligheid en prestaties van het spoor verbeterd?
Stalen rails hebben de spoorwegactiviteiten aanzienlijk verbeterd:

- Hoger draagvermogen: Stalen rails ondersteunen zwaardere locomotieven en goederentreinen zonder blijvende vervorming.
- Langere levensduur: minder slijtage en vermoeidheid, langere levensduur, lagere onderhoudskosten.
- Verbeterde veiligheid: Stalen rails zijn bestand tegen scheuren en vervorming, waardoor ontsporingen worden verminderd.
- Glad roloppervlak: staal zorgt voor een betere geleiding van de wielen, waardoor het rijcomfort en de efficiëntie worden verbeterd.
Als professionele leverancier van railbevestigingen,GNEE RAILkan verschillende standaard stalen rails leveren, zoals GB, American, BS, UIC, DIN, JIS, Australian en Zuid-Afrika, die worden gebruikt in spoorlijnen, kranen en mijnbouw.
Klik hierom de gedetailleerde productcatalogus van GNEE RAIL te verkrijgen.







