video
AREMA Standard Rail Joint
AREMA Standard Rail Joint suppliers
AREMA Standard Rail Joint factory
AREMA Standard Rail Joint best
1/2
<< /span>
>

AREMA standaard railverbinding

GNEE RAIL produceert AREMA standaard railverbindingsstaven voor 115RE, 119RE, 132RE, 136RE en 141RE railsecties. Geproduceerd uit geblust koolstofstaal en machinaal bewerkt volgens AREMA-afmetingen, zijn ze verkrijgbaar in standaardontwerpen met 4 en 6 gaten of op maat gemaakte configuraties op basis van projecttekeningen.

AREMA standaard railverbindingsstaven (115RE tot 141RE) van GNEE RAIL

 

GNEE RAILproduceert AREMA standaard railverbindingsstaven, ook bekend als spoorweglasplaten of lasstaven, voor115RE, 119RE, 132RE, 136RE,En141REspoorsecties die worden gebruikt in Noord-Amerikaanse vracht-, zwaar-vervoers-, mijnbouw- en industriële spoorwegsystemen.

 

Gefabriceerd naarAREMAafmetingen en toepasbaarASTMmateriaalvereisten worden onze railverbindingsstaven geproduceerd uit geblust koolstofstaal en geleverd in standaard- of tekening-gebaseerde configuraties. Warmtebehandelings- en bewerkingsprocessen bieden de sterkte en slijtvastheid die nodig zijn voor herhaalde wielinslagen en langdurige gebruiksomstandigheden. GrondstofMTC'sen batchkwaliteitsdocumentatie is beschikbaar om volledige traceerbaarheid te garanderen.

 

MTC van onze eerder geëxporteerde railverbindingsstaven:

 

60e2 fish plate MTC

 

ONZE VERPAKKING:

Packaging for GNEE RAIL Rail Joints
Packaging for GNEE RAIL Joint Bar
Packaging for GNEE RAIL Rail Fishplate
Packaging for GNEE RAIL Joint Bar

 

ONZE FABRIEK:

Stock of GNEE RAIL Rail Joint Bars
Stock of GNEE RAIL Rail Joint
Stock of GNEE RAIL Rail Fishplate
Stock of GNEE RAIL Railroad Joint

 

Klantenbezoek aan GNEE RAIL:

Customer Visit to GNEE RAIL
Customer Visit to GNEE RAIL
Customer Visit to GNEE RAIL
Customer Visit to GNEE RAIL

 

1. AREMA Visplaat Technische specificaties en afmetingen

 

De onderstaande tabel geeft een overzicht van de standaardafmetingen, lengtes, gatconfiguraties en geschatte gewichten van AREMA-railverbindingsstaven. Standaard4-gaats(24 inch) en6-gaats(36 inch) ontwerpen zijn verkrijgbaar met afwisselend ronde en ovale boutgaten voor standaard ovale-nekrailbouten.

 

119re joint bar
119RE Gezamenlijke staaf
132re railroad joint
132RE Visplaat
141re rail fish plate
Spoorwegverbinding 141RE

 

Railprofiel / Gezamenlijk staafmodel Standaardlengte (inch) Aantal gaten Perforatiepatroon/grootte Ongeveer. Gewicht per paar (kg) Bijbehorende maat spoorbouten
115RE railverbinding 24" (609,6 mm) / 36" (914,4 mm) 4-gaats / 6-gaats Rond en ovaal afwisselend, 1-1/16" 17,04 kg (4-gaats) / 25,56 kg (6-gaats) 1" (25,4 mm)
119RE railverbinding 24" (609,6 mm) / 36" (914,4 mm) 4-gaats / 6-gaats Rond en ovaal afwisselend, 1-1/16" 17,10 kg (4-gaats) / 25,65 kg (6-gaats) 1" (25,4 mm)
132RE railverbinding 24" (609,6 mm) / 36" (914,4 mm) 4-gaats / 6-gaats Rond en ovaal afwisselend, 1-1/16" of 1-3/16" 17,75 kg (4-gaats) / 26,63 kg (6-gaats) 1" of 1-1/8"
136RE railverbinding 24" (609,6 mm) / 36" (914,4 mm) 4-gaats / 6-gaats Rond en ovaal afwisselend, 1-3/16" 17,80 kg (4-gaats) / 26,70 kg (6-gaats) 1-1/8" (28,5 mm)
141RE Railverbinding 36" (914,4 mm) 6-gaats Rond en ovaal afwisselend, 1-3/16" 27,20 kg (6-gaats) 1-1/8" (28,5 mm)

 

Heeft u een niet-standaard railverbinding nodig?

 

Aangepaste gatposities, boutafstanden en ongeboorde verbindingsstaven zijn beschikbaar. Gedimensioneerde 2D- en 3D CAD-tekeningen kunnen vóór productie ter goedkeuring worden verstrekt.

 

Stuur ons uw railsectie of tekening en ontvang een passend advies.

 

2. Chemische samenstelling en mechanische eigenschappen (55# staal)

 

GNEE RAILproduceert 115RE, 119RE, 132RE, 136RE en 141RE verbindingsstaven van warmte-behandeld55#hoogwaardig koolstofconstructiestaal-. Met een koolstofgehalte van 0,52–0,60% biedt het materiaal de sterkte en slijtvastheid die nodig zijn om te voldoen aan de ASTM A49- en AREMA-vereisten. Voor elke productiebatch zijn materiaaltestcertificaten (MTC’s) beschikbaar.

 

A. Chemische samenstelling van 55# staal (%)

 

Element Inhoud
Koolstof (C) 0.52–0.60
Silicium (Si) 0.17–0.37
Mangaan (Mn) 0.50–0.80
Fosfor (P) Kleiner dan of gelijk aan 0,035
Zwavel (S) Kleiner dan of gelijk aan 0,035

 

B. Mechanische eigenschappen van warmte-behandelde verbindingsstaven

 

Eigendom Vereiste
Treksterkte Groter dan of gelijk aan 690 MPa (100.000 psi)
Opbrengststerkte Groter dan of gelijk aan 483 MPa (70.000 psi)
Verlenging (A5) Groter dan of gelijk aan 12%
Vermindering van de oppervlakte Groter dan of gelijk aan 25%
Koude buigtest 90 graden buigen rond een pin, driemaal de staafdikte, zonder scheuren in het oppervlak

 

Tijdens de hele productie worden warmtebehandelingen en maatinspecties uitgevoerd om naleving van ASTM A49 en toepasselijke AREMA-vereisten te garanderen.

 

Vraag voorbeeld-MTC- en testrapporten aan →

 

SteekproefMTC's, resultaten van trekproeven, chemische analyserapporten, Enbatchkwaliteitsrecordszijn beschikbaar voor GNEE RAIL 115RE, 119RE, 132RE, 136RE en 141RE verbindingsstaven. Er kan volledige traceerbaarheidsdocumentatie worden verstrekt ter ondersteuning van de projectgoedkeuring en de kwalificatie van leveranciers.

 

Productieproces en kwaliteitscontrole

 

GNEE RAILcontroleert het volledige productieproces, van grondstofinspectie tot warmtebehandeling en machinale bewerking, om consistente afmetingen en materiaaleigenschappen te garanderen. Billets zijn afkomstig van gekwalificeerde staalfabrieken en worden geleverd met traceerbare fabriekscertificaten, waarbij elk hittenummer vóór productie wordt geverifieerd.

 

Railverbindingsstaven worden gevormd, met warmte behandeld en machinaal bewerktASTM A49EnAREMAvereisten. Standaard ronde en ovale boutgaten worden geproduceerd waarbij tijdens de productie dimensionale inspecties worden uitgevoerd.Tolerantie gatgroottewordt geregeld binnen ±1/32 inch (0,8 mm), terwijlmidden-tot-middenafstandwordt binnen ±1/16 inch (1,6 mm) gehouden om compatibiliteit met standaard spoorbouten te garanderen.

 

Speciale en op maat gemaakte railverbindingsstaven

 

Naast de standaard 115RE, 119RE, 132RE, 136RE en 141RE verbindingsstaven,GNEE RAILlevert speciale spoorverbindingen voor overgangs-, signalerings- en onderhoudstoepassingen.

 

  • Compromisgewrichtstaven– Ontworpen om verschillende railsecties met elkaar te verbinden, zoals 115RE tot 132RE of 132RE tot 136RE, terwijl de juiste uitlijning van het loopvlak behouden blijft en de impactbelastingen van de wielen worden verminderd.

 

  • Geïsoleerde railverbindingen– Gebruikt voor spoorsignaalcircuitisolatie en verkrijgbaar in gebonden of samengestelde configuraties.

 

  • Gejoggelde Joint Bars– Bestemd voor het tijdelijk verstevigen van gescheurde spoorstaven of defecte lasplekken tijdens onderhoudswerkzaamheden.
132re Compromise Joint Bars
Insulated joint bar
Joggled Joint Bars

Aangepaste gewrichtsstaven aanvragen →

 

Aangepaste compromisstaven en scharnierende verbindingsstaven zijn beschikbaar voor 115RE-, 119RE-, 132RE-, 136RE- en 141RE-railsecties. Stuur ons uw railprofiel of tekeningen voor een passend advies.

 

Spoorwegverbindingsstaven verpakken en verzenden

 

Verbindingsstaven worden beschermd tegen corrosie en transportschade met verpakkingsmethoden die zijn geselecteerd op basis van de eisen van de klant.

 

  • Oppervlaktebescherming:Er zijn effen geoliede, zwarte oxide- of anti{0}}roestgelakte afwerkingen beschikbaar.

 

  • Exportverpakking:De verbindingsstaven worden verpakt in geweven zakken en vastgezet op houten of stalen pallets met stalen banden en vocht{0}}bestendige verpakking.

 

  • Aangepaste verpakking:Markering, labels en verpakkingsmethoden kunnen worden aangepast aan de projectvereisten.

 

  • Containerverzending:20-voets containers worden veel gebruikt voor bulkexportzendingen.
rail joint packing
railroad joint packing
railway joint packing
rail fishplate packing

Veelgestelde vragen (FAQ)

 

Vraag 1: Welke railsecties zijn beschikbaar voor AREMA-verbindingsstaven?

 

GNEE RAIL produceert AREMA standaard verbindingsstaven voor 115RE, 119RE, 132RE, 136RE en 141RE railsecties. Standaardconfiguraties met 4 en 6 gaten zijn beschikbaar en aangepaste afmetingen kunnen volgens tekeningen worden geproduceerd.

 

Vraag 2: Waarom gebruiken AREMA-verbindingsstangen afwisselend ronde en ovale boutgaten?

 

Afwisselende ronde en ovale gaten zijn ontworpen om te passen bij standaard ovale-nekspoorbouten en maken een correcte montage mogelijk in overeenstemming met de AREMA-praktijken.

 

Vraag 3: Kan GNEE RAIL de volledige railverbindingsmontage leveren?

 

Ja. Naast verbindingsstaven kunnen we bijpassende ovale- spoorbouten, zeskantmoeren, veerringen en andere railbevestigingscomponenten leveren als een complete railverbindingsoplossing om maatcompatibiliteit te garanderen.

 

Vraag 4: Voldoen uw gewrichtsstangen aan ASTM A49 en ondersteunen ze zware- transporttoepassingen?

 

Ja. Onze railverbindingsstaven worden vervaardigd volgens de ASTM A49- en AREMA-vereisten. Warmte-behandeld koolstofstaal en gecontroleerde productieprocessen zorgen voor de mechanische eigenschappen die nodig zijn voor Noord-Amerikaanse vracht-, mijnbouw- en zware- spoorwegsystemen.

 

Vraag 5: Kunt u compromisloze verbindingsstaven of speciale configuraties vervaardigen?

 

Ja. Aangepaste compromisverbindingsstaven, gejogde verbindingsstaven, geïsoleerde verbindingen en op tekeningen-gebaseerde speciale configuraties zijn beschikbaar. Geef eenvoudigweg de railsectiedetails of tekeningen op voor evaluatie.

 

Vraag 6: Zijn er materiaalcertificaten en inspectierapporten beschikbaar?

 

Ja. MTC's voor grondstoffen en batchkwaliteitsrecords zijn beschikbaar voor traceerbaarheid. Inspectie door derden- kan ook worden geregeld op basis van de eisen van de klant.

Populaire tags: arema standaard railverbinding, China arema standaard railverbinding fabrikanten, leveranciers, fabriek

Aanvraag sturen

(0/10)

clearall